Pennsylvania State University 
        Kevin Dare Memorial HS Invitational - 1/19/2013        
              Horace Ashenfelter III Indoor Track              
                      University Park, PA                      
 
Event 20  Boys 800 Meter Run
===============================================================
        Meet: M 1:54.21  2010        Bill Ledder, Gonzaga      
    Name                    Year School                  Finals
===============================================================
Finals                                                         
  1 Logue, Joe                11 Pennridge              1:56.60
  2 Kunzweiler, Alec          12 Cumberland Valley      1:57.61
  3 Smathers, Ryan               North East             1:59.70
  4 Atkins, Justin            12 Archbishop Carroll     1:59.98
  5 Gatchell, Caleb           12 Red Lion Area          2:01.95
  6 Hamilton, Nathan          12 Hershey                2:02.06
  7 Myers, Colin              12 Penncrest              2:02.28
  8 Brodeur, Jake             12 Hershey                2:02.89
  9 Schmitt, Chris            11 Warwick Valley         2:03.03
 10 Jewett, Curt                 N E Bradford           2:03.31
 11 Johnson, Ryan             12 Conestoga              2:03.36
 12 Endress, Mitch            11 Altoona Area           2:03.38
 13 Myers, Ryan               11 McCaskey               2:03.73
 14 Masgai, Joe               12 Pennridge              2:04.41
 15 Chippetta, Matt           11 Phoenixville Area      2:04.48
 16 Halligan, Sean            11 Warwick Valley         2:04.97
 17 Foust, Brad               10 Altoona Area           2:05.16
 18 Forbes, James             11 Strath Haven           2:05.44
 19 Butkiewicz, Will          12 Wyoming Valley West    2:05.93
 20 Harkins, Cody             12 Central Dauphin        2:06.06
 21 St. Peter, Scott          12 Cumberland Valley      2:06.45
 22 Geary, Colin              10 Twin Valley            2:07.06
 23 Jacques, Leonard          12 Archbishop Curley      2:07.45
 24 Fisher, Kayra             12 Neshaminy              2:07.58
 25 Beer, Raymond             11 Holy Ghost Prep        2:07.66
 26 Nickerson, Mitch          12 North Penn             2:07.93
 27 Pankiw, Alex              12 Central Dauphin        2:07.94
 28 Bateman, Alex             11 Penncrest              2:08.10
 29 Jenkins, Gabriel          11 Bishop McNamara        2:08.18
 30 Duffy, Tom                11 Methacton              2:08.86
 31 Brennan, Nicholas         12 Robbinsville           2:09.10
 32 Counterman, Sean          12 Manchester Valley      2:09.12
 33 Walsh, Patrick            10 Jamestown              2:09.51
 34 Brown, Edwin              10 Riverdale Baptist      2:09.52
 35 Drago, Kevin              11 State College          2:10.30
 36 Macklin, Herman           12 McCaskey               2:10.58
 37 Morbeck, Brad             11 Strath Haven           2:10.92
 38 Cessna, Ray               11 Springfield (Delco)    2:10.96
 39 Spielberger, Kyle         12 Holy Ghost Prep        2:12.06
 40 Landry, Malik             11 Archbishop Carroll     2:12.20
 41 DiGiacomo, Dominic        10 Twin Valley            2:12.37
 42 Russler, Cullen           12 Mifflin County         2:12.61
 43 Mulligan, Jack            11 Lower Dauphin          2:13.07
 44 Katora, Neil              12 Dallastown Area        2:13.30
 45 Stashko, Connor           12 State College          2:13.55
 46 Bouldin, Matt             10 Archbishop Curley      2:13.79
 47 Hostrander, Reed          12 Methacton              2:13.86
 48 Pitman, Mark              11 Bishop McDevitt        2:14.19
 49 Tessier, Gerard           12 Neshaminy              2:14.42
 50 Colonna, Michael          12 Robbinsville           2:14.81
 51 Almestica, Jomar          11 Glen Mills Sch         2:15.77
 52 McCain, Randy             11 Bishop McNamara        2:16.01
 53 Schopfer, Matt            12 Bishop McDevitt        2:16.28
 54 Johnson, Jordan           12 Jamestown              2:17.88
 55 Barshinger, Cooper        12 Red Lion Area          2:17.98
 56 Yoder, Trenton            10 Mifflin County         2:18.18
 57 Mata, Fernando            10 Gonzaga                2:18.39
 58 Miller, Jake              11 Gonzaga                2:19.77
 59 DeVito, Brian             12 Western Wayne          2:21.97
 60 Sauter, Christian         11 Western Wayne          2:22.61
 61 Murray, Jordan            10 Hatboro-Horsham        2:24.32
 62 Saveleski, Nick           11 Manchester Valley      2:24.37
 63 Babb, Gavin               10 Wyomissing             2:24.80
 64 Anthony, Connor           09 Wyomissing             2:26.18
 65 Swetkowski, Scott         12 Hatboro-Horsham        2:26.34
 66 Sunday, Iain              09 Cedar Cliff            2:28.83
 67 Reed, Jack                12 Phoenixville Area      2:29.56
 68 Duncan, Lawrence          12 Riverdale Baptist      2:35.02
 69 Litschi, Lance            11 Eastern Lebanon Co     2:35.57
 70 DeStefano, Ryan           09 Springfield (Delco)    2:38.61
 71 Arnold, Tyler             12 Eastern Lebanon Co     2:39.66
 72 Rodrigues, Chris          10 Wyoming Valley West    2:41.28